Specjalista ds. Controllingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za bieżącą analizę kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych oraz
wsparcie Zarządu przy przygotowywaniu budżetu rocznego, planów krótko i długoterminowych.

Informacje o kliencie

Obecnie dla naszego Klienta - rozwijającej się, międzynarodowej firmy z branży budowlanej. Poszukujemy Specjalisty ds. Controllingu/Analityka Finansowego. Praca hybrydowa.

Opis stanowiska

  • Bieżąca analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych,
  • Wsparcie Zarządu przy przygotowywaniu budżetu rocznego, planów krótko i długoterminowych,
  • Analiza bieżącej realizacji budżetu i jego wszystkich składowych w tym kosztów poszczególnych działów,
  • Analiza sprawozdań finansowych
  • Ścisła współpraca z biurem księgowym
  • Tworzenie raportów, analiz i prezentacji danych finansowych i operacyjnych pozwalających na podejmowanie bieżących i długoterminowych decyzji biznesowych.

Profil kandydata

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • dobrą znajomość rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • doświadczenie w pracy ze sprawozdaniami finansowymi
  • znajomość standardów IFRS
  • praktyczną znajomość przepisów prawnych związanych z obszarem finansów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość programów pakietu MS Office, w tym dobrą znajomość programu Excel,
  • umiejętności komunikacyjne oraz zdolności analityczne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej, rozwijającej się organizacji,
  • możliwość bezpośredniego wpływu na biznes i rozwój firmy,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
  • praca hybrydowa - Warszawa Śródmieście
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page