ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. Controllingu

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników)
  • Stałe godziny pracy
  • Możliwości rozwoju poprzez podnoszenie kwalifikacji zawodowych - udział w targach, konferencjach i szkoleniach

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie związanej z branżą produkcyjno-handlową
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (lub pokrewne)
  • Znajomości zagadnień związanych z rachunkowością zarządczą
  • Rozwinięte zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, szczególnie programu Excel oraz znajomość SAP
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Analiza, weryfikacja i raportowanie danych finansowych od strony kosztowej i przychodowej
  • Analiza odchyleń, wyszukiwania ich przyczyn i rekomendowanie rozwiązań oraz monitorowanie wykonania budżetu
  • Czynny udział w przygotowywaniu prognoz finansowych i budżetów
  • Ulepszanie narzędzi, które wspomagają pracę działu
  • Tworzenie raportów finansowych dla Menadżerów Spółki oraz Zarządu

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials