Specjalista ds. controllingu

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera na rynku nowoczesnych technologii medycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. controllinguMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • analiza i kontrola budżetu
  • współudział w opracowywaniu budżetu oraz jego aktualizacje
  • raportowanie wyników finansowych
  • przygotowywanie raportów finansowych i analiz na potrzeby zarządu
  • tworzenie oraz usprawnianie narzędzi controllingowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: ekonomia, finanse, controlling)
  • min. 2 letnie doświadczenie w controllingu, analityce finansowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.