Specjalista ds. Controllingu

Foram

Karpicko, Wolsztyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma FORAM mieszcząca się w Karpicku zatrudni pracownika na stanowisko:

Zakres pracy:

  • Sporządzanie analiz ekonomicznych,
  • Ocenianie sytuacji finansowej oraz wspiera firmy w kształtowaniu polityki obniżania kosztów,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie analiz kosztowych,
  • Analizuje prowadzone przez spółkę przedsięwzięcia pod kątem ich rentowności, kontroluje koszty,

Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 7:00 - 15:00

Oczekiwania:

  • Zaawansowana znajomość MS Excel,
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej oraz doświadczenie w dziale controllingu, w audycie lub w dziale księgowości,
  • Umiejętności analityczne
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe: zarządzania, ekonomia.

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego osiągnięcia wysokich zarobków przez motywacyjny system wynagradzania, w zależności od efektów pracy oraz zaangażowania,
  • Umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenie na stanowisku pracy,
  • Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Foram Roman Krzyżanowski z siedzibą w Karpicku, Podgórna 16i zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

Firma FORAM Sp. z o.o. sp.k., znana także pod marką Artforma, to czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna