Specjalista ds. controllingu

BetaMed S.A.

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie rocznych budżetów, okresowych prognoz finansowych oraz kontrolowanie ich realizacji

• sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki

• udział w przygotowywaniu długoterminowych planów rozwoju

• sporządzanie bieżących raportów w zakresie odchyleń

• kalkulacja kosztów wdrażanych usług i produktów

• ocena efektywności inwestycji

• rachunek kosztów pełnych i zmiennych

• analizy w zakresie wykorzystania zasobów spółki

• stała współpraca z pozostałymi działami w firmie

• raportowanie do Zarządu

• analiza i monitoring zobowiązań wynikających z zawartych umów

• inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• wykształcenie wyższe związane z obszarem nauk ekonomicznych (finanse, rachunkowość, ekonomia)

• umiejętność pozyskiwania niezbędnych informacji, umiejętność budżetowania, kalkulacji kosztów produktu, analiz sprzedażowych, raportowania

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Access, Power Point, Excel – poziom zaawansowany)

• mile widziana znajomość Visual Basic

• umiejętność analitycznego myślenia

• bardzo dobra organizacja pracy własnej

• wysoka motywacja do pracy

• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

• stabilne i atrakcyjne warunki współpracy

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

• możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy