Specjalista ds. Controllingu Produkcyjnego

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

Agencja Doradztwa Personalengo HRK S.A. dla jednego ze swoich klientów znanej firmy produkcyjnej z sektora inżynieryjnego poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu ProdukcyjnegoMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Kontrola kosztów w różnych obszarach firmy, w szczególności w obszarze produkcji
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Opracowywanie wskaźników i mierników oceny finansowej Spółki
  • Przygotowywanie informacji analitycznych dla podejmowania decyzji finansowych
  • analiza danych finansowych z wykorzystaniem narzędzi i technik IT
  • przetwarzanie i łączenie dużych zbiorów danych
  • przygotowywanie zestawień i analiz wg sprecyzowanych kryteriów (cyklicznie oraz ad hoc)
  • tworzenie prognoz i analiz wraz z komentarzami na potrzeby bieżącej działalności linii biznesowej
  • współpraca przy opracowywaniu, modyfikacji oraz wdrażaniu modeli danych i rozwiązań budżetowo - raportowych na potrzeby sprawozdawczości linii biznesowej
  • tworzenie raportów i analiz dla celów kalkulacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: rachunkowość, controlling, statystyka, informatyka)
  • Wiedza z zakresu procesów controlingowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w Controllingu, Audycie lub Księgowości
  • doświadczenie w pracy z bazami danych
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Excel, SQL
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów, min: opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Możliwości rozwoju zawodowego + szkolenia/kursy
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Pracę w ciągle rozwojającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.