Specjalista ds. controllingu M/K

Michael Page

Trzebnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy doświadczonego kontrolera finansowego. Osoba zatrudniona na stanowisko będzie w pełni odpowiedzialna za procesy kontrolingowe, w ścisłej współpracy z dyrektorem finansowym.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Wsparcie przy procesie budżetowania i forecastowania
  • Analiza odchyleń od budżetu i rekomendacja dalszych działań
  • Wykonywanie analiz finansowych i zestawień kosztowych
  • Praca w obszarze zarówno kosztów pośrednich jak i bezpośrednich
  • Przygotowywanie raportów finansowych
  • Udział we wdrażaniu optymalizacji finansowych
  • Wsparcie dyrektora finansowego we wszelkich operacyjnych zadaniach

Profil kandydata

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość i poruszanie się w programie EXCEL
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Trzebnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page