Specjalista ds. Controllingu (m/k)

Michael Page

Czeladź, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie raportów (obszar sprzedażowy i magazynowy), udział w budżetowaniu, zamykaniu miesiąca, inwentaryzacji a także będzie uczestniczyć we wdrażaniu nowego systemu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna o bardzo dobrej opinii na rynku pracy.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych magazynowych oraz ich analiza
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby kierownictwa na szczeblu lokalnym i centralnym
  • Analiza odchyleń w zakresie zyskowności sprzedaży
  • Analiza i kontrola kosztów dystrybucji
  • Kontrola poprawności zapisów księgowych
  • Analiza transakcji magazynowych wraz z rozliczaniem sald wskazanych magazynów
  • Kontrola operacji magazynowych w zakresie gospodarki paletowe
  • Uczestnictwo w zamykaniu miesiąca, przygotowywaniu budżetu oraz inwentaryzacji

Profil kandydata

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (formuły, tabele przestawne); znajomość podstaw VBA jest dodatkowym atutem
  • Dokładność, sumienność, chęć dalszego rozwoju

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Realna możliwość awansu wewnątrz organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, konferencjach
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do posiłków w pracy, dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Parking pracowniczy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Czeladź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page