Specjalista ds. Controllingu (m/f)

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Controllingu. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za cykliczne raportowanie działalności firmy oraz sporządzanie wszelkiego rodzaju analiz na potrzeby wewnętrzne organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Wałbrzycha.

Opis stanowiska

  • Udział w przygotowywaniu wewnętrznych analiz oraz raportów z działalności firmy,
  • Udział w budżetowaniu rocznym, analizy odchyleń i forecastowanie,
  • Przygotowywanie planów operacyjnych,
  • Wsparcie w analizach należności oraz w pomoc w procesie usprawniania ściągania należności,
  • Bieżącą kontrolę procesu zamówień kosztowych i inwestycyjnych,
  • Wykonywanie obowiązków zleconych przez przełożonego,
  • Udział w bieżących projektach prowadzonych w przedsiębiorstwie.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Doświadczenie w dziale analiz / kontrolingu - mile widziane w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zagadnień związanych z finansami przedsiębiorstw,
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie,
  • Nastawienie na realizację założonych celów oraz silna chęć rozwoju w obszarze controllingu.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page