Specjalista ds. Controllingu - Kontroler Produktu - rekrutacja online

HRK S.A.

Żary, lubuskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowego koncernu automotive, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu - Kontroler ProduktuMiejsce pracy: Żary

Zadania:

  • Obserwacja kosztów i dotrzymywanie terminów, kontrola budżetu i sporządzanie analiz odchyleń.
  • Weryfikacja wiarygodności kosztów zmian na bazie zarządzania zmianami.
  • Współudział w budżetowaniu i planowaniu długoterminowym.
  • Docelowe sporządzanie kosztorysów i kalkulacja nowych i istniejących projektów/produktów.
  • Współudział przy przeprowadzaniu porównań cen, kosztów i sporządzanie analiz rentowności inwestycji.
  • Współudział przy ustalaniu stawek godzinowych i kluczy alokacji kosztów.
  • Współudział przy kalkulacji wynikowej projektów wraz z przeprowadzeniem analizy odchyleń w porównaniu z kalkulacją ofert.
  • Współpraca przy ustalaniu cen transferowych.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne lub techniczne).
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy w branży automotive.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (znajomość obu języków mile widziana).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu MS Excel.
  • Znajomość zintegrowanych systemów zarządzania klasy ERP (praktyczna znajomość systemu SAP).
  • Znajomość zagadnień związanych z controllingiem, umożliwiająca samodzielne przygotowywanie analiz finansowych oraz raportów.
  • Zdolności analityczne i planistyczne, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilizację zatrudnienia.
  • Pracę w międzynarodowych strukturach, bardzo dobrą atmosferę pracy.
  • Realne możliowści rozwoju w ramach organizacji - szkolenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię roczną.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.