Specjalista ds. Controllingu Finansowego

Work Service S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujesz nowych wyzwań na ścieżce kariery zawodowej w controllingu finansowym?
Znasz podstawowe zasady rachunkowości finansowej i zarządczej?
W Excelu czujesz się jak ryba w wodzie i jesteś ekspertem od tworzenia analiz?

Jeśli wszystkie odpowiedzi brzmią: TAK – mamy dla Ciebie ciekawą propozycję!

Obecnie poszukujemy do naszego do zespołu we Wrocławiu osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU FINANSOWEGO.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • zapewnienie bieżącej informacji na temat sprzedaży i kosztów, kapitału obrotowego poszczególnych spółek i jednostek biznesowych;
  • przygotowywanie i analiza comiesięcznych raportów controllingowych;
  • analiza różnych danych finansowych z perspektywy tygodniowej, miesięcznej, kwartalnej i rocznej;
  • bieżąca współpraca z działem Księgowości, Obsługi Klienta, treasury, controllingu i konsolidacji;
  • współudział w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych oraz w księgowym zamykaniu okresów sprawozdawczych;
  • tworzenie i udoskonalanie narzędzi analitycznych;
  • tworzenie analiz finansowych i zestawień adhoc;
  • współpraca z audytorami i zewnętrznymi podmiotami;
  • współudział w przygotowywaniu danych  finansowych i operacyjnych na potrzeby planowania strategicznego (kwartalnego, rocznego i wieloletniego).

OCZEKUJEMY:

  • minimum 2 lat doświadczenia w obszarze controllingu/finansów/treasury;
  • wykształcenia wyższego w obszarze finansów;
  • znajomości zasad sprawozdawczości finansowej oraz rachunkowości zarządczej;
  • dobrej znajomość języka angielskiego (przynajmniej pozom B2);
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;
  • pasji do pracy z danymi finansowymi i umiejętności wyciągania wniosków;·
  • znajomości MS Excel w stopniu zaawansowanym;
  • umiejętności pracy w zespole oraz pozytywnego nastawienie do pracy i celów biznesowych;
  • chęci do nauki i umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy;
  • umiejętności skutecznej pracy pod presją czasu oraz w zmiennym otoczeniu, z dużą ilością danych;
  • odpowiedzialności, sumienności, dokładności;
  • doświadczenia w przygotowywaniu budżetów i prognoz finansowych w dużej grupie kapitałowej będzie dodatkowym atutem;

CO OFERUJEMY?

  • uczestnictwo w przekrojowych, zróżnicowanych projektach i procesach finansowych z perspektywy dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej;
  • umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony;
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole;
  • swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.