Specjalista ds. Content Marketingu

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 28 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja strategii content marketingowej i promocji marki
  • przygotowywanie briefów pod materiały online (slajdery, bannery, landing page)
  • współpraca z grafikiem w celu realizacji materiałów reklamowych
  • tworzenie treści dla potrzeb komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (marketing, produkt, dział rozwoju)
  • planowanie, tworzenie i nadzorowanie kampanii wizerunkowych w sieci
  • raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
  • budowanie świadomości marki i wizerunku firmy w kanałach online
  • współpraca z portalami zasięgowymi
  • analiza grup docelowych, trendów rynkowych, działań konkurencji

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość zagadnień UX, umiejętność doboru zdjęć i rozmieszczenia tekstów i buttonów
  • doświadczenie we współtworzeniu stron landing page i kreacji internetowych
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, „lekkie pióro“, zacięcie dziennikarskie
  • poczucie estetyki, kreatywność, samodzielność, inicjatywa, pasja, zaangażowanie i dokładność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy i otwartość na wiedzę
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki/specjalizacje: marketing, dziennikarstwo, public relations, reklama
  • doświadczenie w działaniach związanych z tworzeniem i doskonaleniem stron internetowych
  • doświadczenie w redakcji tekstów, artykułów i komunikatów marketingowych
  • znajomość i wyczucie sztuki webwritingu
  • portfolio stron LP lub kreacji

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży
  • przyjazną atmosferę w młodym i rozwijającym się zespole
  • umowę o pracę (na zastępstwo z możliwością przedłużenia)
  • firmowe wyjazdy zagraniczne
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.