Specjalista ds. content marketingu

Gi Group Poland S.A.

Częstochowa, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Częstochowa

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie strategii content marketingu do nowoczesnych kanałów komunikacji online i offline
  • planowanie i realizacja kampanii content marketingowych
  • kreowanie wizerunku marki
  • przygotowywanie wysokiej jakości tekstów zgodnie z zasadami SEO
  • monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • mile widziane wykształcenie wyższe (marketing / dziennikarstwo)
  • podstawowej znajomości zasad SEO, Optimized Content Marketing
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • kreatywności, chęci wdrażania nowych pomysłów oraz dobrego warsztatu pisarskiego

Nasz Klient oferuje?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość kursów i rozwoju wewnątrz dużej firmy produkcyjnej
  • darmowy dostęp do nauki języka angielskiego i niemieckiego
  • pakiet benefitów
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.