Specjalista ds. cła i handlu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. SCH/003/MKU

Zadania:

  • Koordynacja działań w zakresie importu i eksportu, zagadnień celnych
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości dostaw
  • Monitorowanie przesyłek przychodzących i wychodzących, przetwarzanie ruchów za pośrednictwem modułu SAP GTS
  • Zarządzanie transportem produktów zgodnie z przepisami prawa krajowego i międzynarodowego
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z importem i eksportem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie zajmującej czołowe miejsca rankingów "najlepszego pracodawcy" i "idealnego miejsca pracy dla młodych inżynierów"
  • Pracę w jednej z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych firm w kraju
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji i brania udziału w szkoleniach
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych w ramach Manpower Premium
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym, zgranym zespole

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze logistyki, handlu, transportu
  • Doświadczenie w procedurach i dokumentacjach dotyczących wysyłki lub importu/ eksportu
  • Znajomość krajowych procedur celnych (na przykład prawo własności intelektualnej)
  • Znajomość programu SAP i modułu celnego SAP GTS
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym (minimum B2/C1)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie, umiejętność planowania i zarządzania czasem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials