Specjalista ds. certyfikacji

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1163919

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej po kierunku Inżynierii Środowiska
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Obsługa programów – AutoCAD, pakiet MC Office,
  • Znajomość programów Design Builder, HAP (Hourly Analysis Program), Revit, ArCADia ThermoCAD, One Click LCA, IESVE (będzie dodatkowym atutem).
  • Komunikatywność, samodzielność, dokładność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie analiz dodatkowych na cele certyfikacji BREEAM/LEED/GBS
  • Wykonanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej budynków
  • Weryfikacja oraz gromadzenie dokumentacji projektowej
  • Kontakt z branżystami i kierownikami projektów
  • Współpraca w zakresie udoskonalania modeli i badań.

 Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy
  • Pracę przy renomowanych i prestiżowych projektach międzynarodowych
  • Praca w oparciu o najwyższe standardy usługi z dużymi możliwościami rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy