Specjalista ds. Certyfikacji

Skynamo Aerospace Sp. z o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „latającego motocykla Hoverbike - Raptor który przybrał obecnie już postać prototypu. Nasz zespół chcemy uzupełnić o osobę, która zajmie się przeprowadzeniem procesu uzyskania certyfikatów umożliwiających wprowadzenie go na rynek aparatów latających. Do najważniejszych zadań należy przygotowanie strategii certyfikacji na zróżnicowanych międzynarodowych rynkach . Ze względu na ogólnoświatowe zainteresowanie naszym produktem ważnym celem będzie uzyskanie certyfikatów również poza granicami kraju.

Zadania :

Poszukujemy osoby posiadającej kompetencje do:

  1. Przeprowadzenia procesu uzyskania przez firmę Zatwierdzenia Organizacji Produkującej i Projektującej (POA, DOA)
  2. Bieżący nadzór nad dokumentacją i podtrzymanie Zatwierdzeń
  3. Skuteczne przeprowadzenie procesu uzyskania i podtrzymania świadectwa typu dla aparatu latającego typu VTOL i /lub pozwolenia na wykonywanie lotów w kategorii specjalnej bądź prowadzenie procedury objęcia nadzorem budowy, uznania zdatności do lotu lub o przekwalifikowanie do kategorii specjalnej statku powietrznego.
  4. Ciągłe prowadzenie spraw związanych ze spełnieniem wymagań przepisów lotniczych oraz prowadzenie postępowania przed ULC i EASA

Możemy Ci zaoferować:

  • Pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie należącej do grupy kapitałowej.
  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.
  • Stabilnych warunków zatrudnienia ukierunkowanych na długofalową współpracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności w realizacji zadań.

Wymagania

  • Biegle posługujesz się językiem angielskim – warunek konieczny.
  • Masz wykształcenie wyższe .
  • Masz doświadczenie w przeprowadzaniu certyfikacji w branzy lotniczej
  • Jesteś skoncentrowany na postawionych celach.
  • Jesteś osobą samodzielną, przedsiębiorczą i elastyczną.
  • Lubisz działać i wykazujesz inicjatywę.
  • Jesteś nastawiony na rozwój.

Rodzaj umowy: Umowa o prace, umowa zlecenie, kontrakt menedżerski Na czas nieokreślony

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca BPO / outsourcing, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Badania / Rozwój, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis