Specjalista ds. budowlanych

Budoserwis Z.U.H Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

BUDOSERWIS Z.U.H. Sp. z o.o. od ponad 25 lat istnieje na rynku ogólnopolskim świadcząc usługi konsultingowe oraz inwestycyjno - remontowe.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Realizacja przeglądów budowlanych zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane
  • Sporządzanie opinii technicznych oraz ekspertyz budowlanych
  • Sporządzanie analiz techniczno-ekonomicznych opłacalności remontu
  • Wykonywanie dokumentacji inwentaryzacyjnych
  • Udział w pracach związanych z realizacją projektów budowlanych
  • Sporządzanie kosztorysów inwestorskich

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Biegła znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Dokładność, precyzyjność i systematyczność w pracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i pod presją czasu,
  • Znajomość MS Office (Excel, Word,) jako podstawowego narzędzia pracy,
  • Znajomość programu SPECBUD, ABC, AUTOCAD
  • Mile widziana umiejętność obsługi programu Norma
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Udział w interesujących i rozwojowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kompetentnym i dynamicznym zespole
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych / studiach podyplomowych

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy również, aby aplikacja zawierała następującą klauzulę:

Prezentacja firmy

Spółka Budoserwis jest prężnie działającym ośrodkiem konsultingowym oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa, Praca Inne