SPECJALISTA DS. BUDOWLANYCH

Budoserwis Z.U.H Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Opracowywanie kompleksowej dokumentacji projektowej robót remontowych i inwestycyjnych oraz dokumentacji powykonawczej.
  • Sporządzanie dokumentacji techniczno-budowlanych (projektów organizacji robót, BIOZ, itp.)
  • Wykonywanie okresowych kontroli stanu technicznego obiektów.
  • Sporządzanie kosztorysów, analiz techniczno-ekonomicznych, ofert, umów.
  • Doradztwo inwestycyjne
  • Nadzór autorski
  • Wykonywanie obmiarów inwentaryzacyjnych
  • Koordynacja projektowa zadania

Wymagania:

  • Biegła znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, PP) oraz AutoCad, Norma PRO
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i dyspozycyjność
  • Wysoka motywacja do pracy i chęć rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia do projektowania lub/i kierowania robotami budowlanymi w zakresie konstrukcyjno-budowlanej lub sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń
  • Min. 2 lata pracy na porównywalnym stanowisku

Mile widziane:

  • Czynne członkostwo we właściwej izbie samorządu zawodowego
  • Znajomość obsługi programu do wykonywania obliczeń wytrzymałościowych np. Robot Structural Analysis

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym i dynamicznym zespole
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w licznych szkoleniach zawodowych

Prezentacja firmy

Spółka Budoserwis jest prężnie działającym ośrodkiem konsultingowym oraz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne