Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko:

specjalista ds. branży sanitarnej

W ramach działu odpowiedzialnego za wielobranżowe inwestycje budowlane na różnych etapach ich realizacji (od koncepcji przez prace projektowe do realizacji), poszukiwany jest specjalista branży sanitarnej, który swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał pozostałych pracowników działu w realizowanych przez nich zadaniach. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w wielu inwestycjach reprezentując Inwestora przed Projektantami, Wykonawcami oraz innymi podmiotami świadczącymi usługi dla realizowanych przez Inwestora zadań.

zakres obowiązków w zakresie merytorycznym branży sanitarnej:

  • bieżące wsparcie merytoryczne w zadaniach realizowanych w dziale inwestycji
  • opracowywanie wariantowych rozwiązań koncepcyjnych,
  • wydawanie wytycznych do projektowania i weryfikacja dokumentacji projektowej
  • udział w kontroli nad realizacją robót budowlanych branży sanitarnej oraz weryfikacja dokumentacji powykonawczej
  • współpraca z projektantami i wykonawcami, wyjaśnienie wątpliwości i zastrzeżeń związanych z inwestycją na wszystkich jej etapach,
  • udział w tworzeniu dokumentów wymaganych na etapie prowadzenia inwestycji (m.in.: umowy)
  • bieżące monitorowanie rynku nowych rozwiązań i technologii ze względu na potrzeby inwestycji

wymagania kwalifikacyjne:

  • minimum 2 lata pracy w zawodzie
  • znajomość rynku materiałów i rozwiązań systemowych dla swojej branży,
  • znajomość programów kosztorysowych oraz AutoCADa,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacji pracy,

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów,

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą opcji "aplikuj".

Termin składania ofert od 1 wrzesień 2021 r. do momentu skutecznego zakończenia naboru.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie