Opis stanowiska pracy

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

zatrudni na stanowisko:

specjalista ds. branży sanitarnej

W ramach działu odpowiedzialnego za wielobranżowe inwestycje budowlane na różnych etapach ich realizacji (od koncepcji przez prace projektowe do realizacji), poszukiwany jest specjalista branży sanitarnej, który swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał pozostałych pracowników działu w realizowanych przez nich zadaniach. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w wielu inwestycjach reprezentując Inwestora przed Projektantami, Wykonawcami oraz innymi podmiotami świadczącymi usługi dla realizowanych przez Inwestora zadań. Praca świadczona w siedzibie pracodawcy.

 obowiązki w zakresie merytorycznym branży sanitarnej:

  • bieżące wsparcie merytoryczne w zadaniach realizowanych w dziale inwestycji,
  • udział w działaniach w trakcie realizacji inwestycji zgodnie z zakresami powierzonymi przez Kierowników Projektu
  • wydawanie założeń do opracowania koncepcji/programu funkcjonalno-użytkowego/dokumentacji technicznej/realizacji opiniowanie i konsultowanie w trakcie tych etapów oraz odbiór ich efektów,
  • wskazanie rozwiązań, analiza i opiniowanie rozwiązań technicznych na wszystkich etapach realizacji inwestycji od fazy wstępnej przez koncepcję, projekt do realizacji,
  • współpraca z projektantami oraz wszystkimi wewnętrznymi i zewnętrznymi uczestnikami procesu, wyjaśnienie wątpliwości i zastrzeżeń związanych z inwestycją na wszystkich jej etapach,
  • odpowiedzialność za wszelkie informacje, wytyczne wydawane stronom uczestniczącym w realizacji, ze szczególnym naciskiem na zgodność procesu inwestycji z wymaganiami, potrzebami i standardami Inwestora
  • udział w przygotowywaniu umów oraz innych dokumentów formalnych (w tym wymaganych ustawą pzp),
  • rozpoznawanie potrzeby w sprawie niezbędnych zmian w dokumentacji technicznej, przeprowadzenia niezbędnych ekspertyz i badań technicznych,
  • opracowywanie koncepcji i wariantowych rozwiązań technicznych, opracowywanie/sprawdzanie dokumentacji technicznej, weryfikacja dokumentacji projektowej i kosztowej, wykonywanie analiz porównawczych kosztów, weryfikacja dokumentacji powykonawczej opracowanej przez wykonawcę
  • udział w naradach koordynacyjnych z udziałem uczestników procesu inwestycyjnego,
  • bieżące monitorowanie rynku nowych rozwiązań i technologii ze względu na potrzeby inwestycji

W razie potrzeby:

  • pełnienie obowiązków zawartych w art. 25, 26, 27 Ustawy z dnia 7 lipca 1994 Prawo budowlane w zakresie robót instalacyjnych w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, oraz innych obowiązków powierzonych przez pracodawcę w związku z pełnieniem funkcji Inspektora Nadzoru inwestorskiego

wymagania kwalifikacyjne:

  • uprawnienia wykonawcze i/lub projektowe w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • minimum 3 lata pracy zawodowej po uzyskaniu uprawnień,
  • mile widziane doświadczanie w pracy na obiektach wpisanych do rejestru zabytków,
  • znajomość rynku materiałów i rozwiązań systemowych dla swojej branży,
  • umiejętność definiowania wymagań projektowych oraz czytania i koordynacji projektów,
  • doświadczenie w projektowaniu oraz kosztorysowaniu,
  • znajomość programów kosztorysowych oraz AutoCADa,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacji pracy,
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów,

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji ( ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r., t.j. Dz.U. z 2016 16r. poz. 922, z późniejszymi zmianami) należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj"

Termin składania ofert od 17 kwietnia 2018 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późniejszymi zmianami):

1) administratorem danych osobowych jest Państwowe Muzeum Auschwitz–Birkenau w Oświęcimiu;

2) dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z przeprowadzeniem rekrutacji na stanowisko specjalista ds. branży sanitarnej

3) Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania;

4) Podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa (art. 22 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 108 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne