Opis stanowiska pracy

W ramach działu odpowiedzialnego za wielobranżowe inwestycje budowlane na różnych etapach ich realizacji (od koncepcji przez prace projektowe do realizacji), poszukiwany jest specjalista branży budowlanej, który swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał pozostałych pracowników działu w realizowanych przez nich zadaniach. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w wielu inwestycjach reprezentując Inwestora przed Projektantami, Wykonawcami oraz innymi podmiotami świadczącymi usługi dla realizowanych przez Inwestora zadań.

zakres obowiązków w zakresie merytorycznym branży budowlanej:

  • wsparcie merytoryczne w zakresie rozwiązywania w projektach inwestycyjnych bieżących tematów z zakresu branży budowlanej
  • reprezentowanie inwestora w trakcie realizacji inwestycji zgodnie z zakresami powierzonymi przez Kierowników Projektu
  • wydawanie założeń do opracowania koncepcji/programu funkcjonalno-użytkowego/dokumentacji technicznej/realizacji, opiniowanie i konsultowanie w trakcie tych etapów oraz odbiór ich efektów,
  • wskazanie rozwiązań, analiza i opiniowanie rozwiązań technicznych na wszystkich etapach realizacji inwestycji,
  • przygotowanie/weryfikacja harmonogramu robót,
  • współpraca z projektantami oraz wszystkimi wewnętrznymi i zewnętrznymi uczestnikami procesu, wyjaśnienie wątpliwości i zastrzeżeń związanych z inwestycją,
  • odpowiedzialność za informacje i wytyczne wydawane stronom uczestniczącym w realizacji, z uwzględnieniem zgodność procesu inwestycyjnego z wymaganiami, potrzebami i standardami Inwestora,
  • rozpoznawanie potrzeb dotyczących zmian w dokumentacji technicznej, przeprowadzenia ekspertyz i badań technicznych,
  • opracowywanie koncepcji i wariantowych rozwiązań technicznych, weryfikacja dokumentacji projektowej i kosztowej, wykonywanie analiz porównawczych kosztów, weryfikacja dokumentacji powykonawczej opracowanej przez wykonawcę
  • udział w naradach koordynacyjnych z udziałem uczestników procesu inwestycyjnego,
  • udział w przygotowywaniu opisów przedmiotu zamówienia, umów oraz innych dokumentów formalnych (w tym wymaganych ustawą pzp),
  • udział w przygotowaniu wymagań dla projektantów, wykonawców i innych uczestników procesu inwestycyjnego,
  • udział w pracach komisji przetargowej,
  • bieżące monitorowanie rynku nowych rozwiązań i technologii ze względu na potrzeby inwestycji
  • pełnienie obowiązków zawartych w art. 25, 26, 27 Ustawy z dnia 7 lipca 1994 Prawo budowlane w zakresie specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz innych obowiązków powierzonych przez pracodawcę w związku z pełnieniem funkcji Inspektora Nadzoru inwestorskiego

wymagania kwalifikacyjne:

  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane w zakresie kierowania robotami budowlanymi i/lub projektowania
  • minimum 3 lata pracy zawodowej po uzyskaniu uprawnień,
  • znajomość rynku materiałów i rozwiązań systemowych dla swojej branży,
  • umiejętność definiowania wymagań projektowych oraz czytania i koordynacji projektów,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacji pracy,

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

  • praca na wysokości powyżej 3 metrów,

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Termin składania ofert od 04.03.2020 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca