Mostostal Warszawa S.A.

Specjalista ds. BHP

Warszawa,

Opis stanowiska

  • Sporządzanie analizy ryzyka dla przygotowywanych ofert oraz realizowanych projektów w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie bhp i ochrony środowiska,
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • Współudział w opracowywaniu i wprowadzaniu procedur, instrukcji związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwa pracy, wdrażanie i egzekwowanie wymagań korporacyjnych w tym zakresie,
  • Prowadzenie kontroli warunków pracy na realizowanych przez MW budowach, przestrzegania przepisów oraz zasad BHP i ochrony środowiska,
  • Udział w auditach wewnętrznych Systemu Zarządzania BHP i Ochrony Środowiska.
  • Wsparcie i prowadzenie postępować powypadkowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie BHP,
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie prowadzącej działalność jako Generalny Wykonawca w branży budowlanej,
  • Doświadczenie w analizie i określaniu ryzyka środowiskowego i BHP dla przygotowywanych ofert oraz prowadzonych projektów,
  • Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony środowiska,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą oraz zdobycia cennego doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szeroki pakiet benefitów:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.