Specjalista ds. BHP

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, znanej i stabilnej organizacji międzynarodowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHPMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad i przepisów BHP;
  • Ocena ryzyka zawodowego, zapoznawanie pracowników z zagrożeniami;
  • Organizacja szkoleń wstępnych w zakresie BHP dla nowo zatrudnionych pracowników, szkoleń przeciwpożarowych a także szkoleń okresowych;
  • Analiza zasad i przepisów BHP oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji w tym zakresie;
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy;
  • Tworzenie rejestrów oraz przechowywanie dokumentacji BHP;
  • Opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP na poszczególnych stanowiskach pracy;
  • Wsparcie doradcze w zakresie stosowania przepisów oraz zasad BHP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata;
  • Uprawnienia Specjalisty ds. BHP;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności samoorganizacji czasu pracy a także odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych;
  • Szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.