Dolmeb Sp. z o.o.
Firma Dolmeb Sp. z o.o. producent mebli lakierowanych farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF wiórowych i płyty komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Świdnica

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP
  • minimum 3 letnie doświadczenie w służbie BHP w zakładzie zajmującym się działalnością produkcyjną
  • znajomość prawa pracy i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów p.poż
  • znajomość dokumentacji dot. BHP w zakładzie produkcyjnym
  • uprawnienia do prowadzenia szkoleń i kursów BHP, ppoż w zakładzie pracy
  • znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B

Główne zadania na stanowisku:

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP i ppoż, zgodnie z wymaganiami prawnymi i wymaganiami firmy
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
  • podejmowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy
  • opracowywanie standardów oraz współtworzenie dokumentacji wymaganej przepisami, udział w tworzeniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji zakresu BHP

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.