Specjalista ds. BHP

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• Przeprowadzenie wstępnych i okresowych szkoleń w zakresie BHP dla pracowników i firm zewnętrznych oraz przygotowywanie materiałów szkoleniowych.
• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP – prowadzenie przeglądów i audytów wewnętrznych.
• Bieżące informowanie przełożonego/kierowników działu o stwierdzonych zagrożeniach wraz z wnioskami zmierzającymi do usunięcia tych zagrożeń.
• Doradztwo w zakresie stosowania przepisów BHP.
• Stały nadzór nad stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie.
• Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.
• Bieżące analizowanie i opiniowanie instrukcji, procedur i regulaminów funkcjonujących w spółce.
• Udział w postępowaniach powypadkowych i sporządzanie dokumentacji.
• Opracowywanie oceny ryzyka zawodowego.
• Nadzór nad systemem ochrony przeciwpożarowej.
• przestrzeganie i zapewnienie zgodności obowiązujących instrukcji, procedur, zaświadczeń z obowiązującymi przepisami dot. bezpieczeństwa i higieny pracy.
• współpracę z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
• Sporządzanie raportów oraz prowadzenie wymaganej przepisami prawnymi dokumentacji BHP.
• Budowanie świadomości związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy wśród pracowników.
• Współpraca z kierownikami w zakresie prowadzenia dokumentacji BHP.
• Prowadzenie projektów z zakresu BHP.
• Prace administracyjne związane z prowadzeniem magazynu odzieży i obuwia roboczego.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego w zakresie BHP.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość przepisów BHP i Ppoż.
• Znajomości MS Office (głównie MS Excel).
• Dobrej organizacji pracy.
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
• Rzetelność i samodzielność.
• Elastyczność w planowaniu czasu pracy.
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
• Znajomość wymagań BHP odnoszących się do procesów produkcyjnych.
• Praktyczna znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia roczna, opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca HR / Kadry / Rekrutacja