Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Skawina, Czeladź, Bielany Wrocławskie, Tarnowo Podgórne
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
ROHLIG SUUS Logistics SA

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko na podległym terenie działania,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (cały etat) wraz z pakietem świadczeń pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość kreowania i wdrażania nowych rozwiązań w prężnie rozwijającej się organizacji.

Obowiązki:

  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz okresowych z zakresu BHP dla pracowników firmy,
  • Przeprowadzanie kontroli w podległych oddziałach firmy,
  • Współpraca z kadrą zarządzającą w zakresie BHP,
  • Kontakt z instytucjami kontroli państwowej,
  • Udział w dokonywaniu ocen ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy,
  • Opracowywanie procedur, materiałów informacyjnych z zakresu BHP,
  • Rekomendowanie rozwiązań poprawiających warunki BHP.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata),
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP ,
  • Gotowość do podróży służbowych na podległym terenie pracy,
  • Wiedza z zakresu przepisów i najlepszych praktyk BHP,
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Zaangażowanie, lojalność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.