Specjalista ds. BHP

Devire

okolice Piły, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: okolice Piły

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma zatrudniająca na całym świecie ok 35 000 pracowników w 40 krajach. W Polsce posiada dwa zakłady produkcyjne. Jest jednym z liderów w branży w której działa. Obecnie z uwagi na rozwój firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. BHP do jednego z zakładów zlokalizowanego w okolicach Piły

Miejsce pracy: okolice Piły

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa, praca z kierownictwem i wszystkimi pracownikami w celu budowania świadomości załogi w obszarze BHP;
  • Monitorowanie funkcjonowania systemu zarządzania BHP;
  • Szkolenie pracowników w zakresie zagadnień BHP i PPOŻ;
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (PIP, PIS, PSP, WIOŚ);
  • Opiniowanie nowych inwestycji, urządzeń oraz procesów technologicznych;
  • Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych;
  • Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi;
  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bhp w zakładzie;
  • Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy;
  • Opracowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP i ochrony środowiska;
  • Nadzór nad planowaniem i przeprowadzaniem pomiarów środowiska pracy;
  • Wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP;
  • Minimum 2letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowania powypadkowego;
  • Znajomość Normy Zarządzania Środowiskowego 14001:2015;
  • Samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne;
  • Mila widziana znajomość języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie uprawnienia audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z ISO14001:2015;
  • Znajomość przygotowania sprawozdań z zakresu korzystania ze środowiska: GUS, CRO, KOBIZE, Urząd Marszałkowski (opłata za korzystanie ze środowiska, roczne zestawienie odpadów, opłata produktowa, informacja o gospodarowaniu opakowaniami);
  • Znajomość procedur uzyskiwania decyzji środowiskowych (pozwolenie na wytwarzanie odpadów, zgłoszenie emitorów);
  • Uprawnienia Inspektora PPOŻ.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Pracę w firmie, w której dbanie o bezpieczeństwo i bezpieczna praca jest priorytetem;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające;
  • Świadczenia socjalne (w tym dofinansowanie kart sportowych, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne);
  • Opiekę medyczną;
  • Możliwość rozwoju i szkoleń.
Devire Devire Devire Devire