Specjalista ds. BHP

Michael Page

mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - międzynarodowej organizacji z sektora FMCG poszukujemy kandydata/tkę na stanowisko Specjalisty ds. BHP. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie i rozwój standardów i procedur bezpieczeństwa w zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider wśród firm z branży FMCG, która posiada kilkanaście fabryk produkcyjnych na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z wymogami prawnymi.
  • Przygotowanie oraz wdrożenie procedur, regulaminów oraz standardów postępowań w zakresie BHP oraz kontrola w przestrzeganiu.
  • Prowadzenie ewidencji wypadków i raportowanie zgodnie z wymogami polskiego prawa oraz standardami organizacji.
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych zwiększających bezpieczeństwo pracy.
  • Monitorowanie oraz ciągłe doskonalenie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie zakładu.
  • Organizacja oraz przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu BHP.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych w zakładzie.
  • Podnoszenie świadomości i wiedzy z zakresu BHP wśród wszystkich pracowników na terenie organizacji.
  • Zlecanie oraz nadzór nad pracami firm kontraktorskich.
  • Współpraca z urzędami i jednostkami administracyjnymi.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy lub Ochrona Środowiska (dopuszczane są także studia podyplomowe w w/w zakresie lub kurs pracownika służb BHP oraz kurs pedagogiczny).
  • Wiedza w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska.
  • Doświadczenie w pracy w dziale BHP firmie produkcyjnej.
  • Umiejętności komunikacyjne i analityczne.
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, pakiet medyczny, program wsparcia pracowników, dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej, pakiet oszczędnościowy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bonusami biznesowymi oraz świątecznymi.
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page