Berry Superfos
Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych
należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej Berry Global poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Od: Berry Superfos

RPC Superfos Poland sp. z o.o.

Firma międzynarodowa o renomowanej pozycji na rynku zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych, poszukuje Specjalisty ds. BHP.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Rozwój zawodowy
  • System szkoleń dedykowanych z certyfikacją, w zależności od potrzeb pracownika i firmy
  • Narzędzia pracy zgodne z wymogami stanowiska
  • Opiekę doświadczonych trenerów w początkowym okresie pracy
  • Gwarantujemy szkolenia wstępne przyuczające do stanowiska pracy
  • Po okresie próbnym ukierunkowanie na stanowisko specjalistyczne
  • Przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
  • System premiowy
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy językowej (angielski, niemiecki)
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Sportowo-kulturalny pakiet pozapłacowy
  • Bezpłatny dojazd z okolic Włocławka/Kowala

Zadania:

  • Monitoring warunków pracy i realizacji zasad BHP i P.POŻ na terenie zakładu
  • Prowadzenie dokumentacji określonej w przepisach krajowych oraz wewnętrznych narzuconych przez firmę
  • Regulaminy i instrukcje BHP i P.POŻ
  • Bieżące analizy i ocena ryzyka na stanowiskach pracy
  • Sporządzanie skierowań na badania lekarskie dla pracowników zgodnie z przepisami i zagrożeniami na stanowiskach pracy
  • Przeprowadzenie szkoleń pracowniczych oraz postępowań powypadkowych i nadzór nad dokumentacją BHP
  • Audyty wewnętrzne z zakresu BHP i P.POŻ.
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • Odbiory techniczne obiektów (maszyny, urządzenia)

Wymagania:

  • Wykształcenie oraz kwalifikacje określone w przepisach o służbie BHP (dodatkowo mile widziana znajomość przepisów Ochrony Środowiska)
  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty BHP (min. 2 lata)
  • Znajomość przepisów dotyczących BHP
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne podejmowanie decyzji,
  • Znajomość praktyczna języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Znajomość praktyczna obsługi komputera i użytkowania programu Excel,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.