Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Karlino

Opis zadań:

  • Tworzenie oraz ciągłe doskonalenie standardów bhp,
  • prowadzenie dokumentacji bhp zgodnie z obowiązującymi wymaganiami formalno-prawnymi oraz procedurami wewnętrznymi,
  • analiza zdarzeń potencjalnie wypadkowych, wypadków oraz wdrażanie działań korygujących,
  • sporządzanie protokołów powypadkowych,
  • współpraca z pozostałymi działami w celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa,
  • uczestniczenie w opracowywaniu dokumentacji maszyn,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych bhp i ppoż,
  • zarządzanie środkami ochrony osobistej oraz odzieży roboczej,
  • prowadzenie rejestru badań okresowych pracowników,
  • organizowanie i prowadzenie rejestru szkoleń energetycznych oraz kursów wymagających uprawnień do obsługi maszyn i urządzeń,
  • przygotowywanie analiz, raportów, statystyk, zestawień z zakresu bhp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP,
  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP w środowisku produkcyjnym,
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących BHP,
  • znajomość nowoczesnych systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń BHP,
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet świadczeń z ZFŚS,
  • możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach i projektach wdrożeniowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem:

” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych Dz. U. poz. 1000",

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka Komandytowa w Karlinie, należy do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa