ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Kartuzy

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B2)
  • Znajomość norm jakościowych i środowiskowych (ISO 14001, ISO 9001)
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Bieżąca identyfikacja zagrożeń zawodowych
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w procesach produkcyjnych
  • Tworzenie wewnętrznych zasad, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych w zakresie BHP i PPOŻ (szkolenia wstępne i okresowe)
  • Nadzorowanie pracy Komisji BHP
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego oraz jej aktualizacja
  • Inicjowanie oraz udział w audytach wewnętrznych

Miejsce pracy: Miszewko

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy