LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: 008420
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów BHP;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP;
  • Analiza stanu bezpieczeństwa pracy w zakładzie;
  • Realizacja zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi.
  • Ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie dokumentacji powypadkowej;
  • Reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z zewnętrznymi instytucjami w zakresie BHP;
  • Nadzór nad procesami szkoleniowymi pracowników,
  • Przygotowanie raportów, rejestrów, prezentacji, oraz biuletynów informacyjnych;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji formalnej;
  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze bhp, w szczególności mającej na celu eliminację wypadków i zagrożeń wypadkowych;
  • Wsparcie prac administracyjnych w biurze.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z dziedziny BHP.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (warunek konieczny);
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm BHP;
  • Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • Silna motywacja do pracy i inicjatywa w działaniu;
  • Samodzielność i zaangażowanie, dobra organizacja w pracy, umiejętność pracy z ludźmi.

Oferta:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania doświadczenia oraz dalszego rozwoju zawodowego;
  • Liczne wyzwania i dużą samodzielność w kreowaniu oraz wdrażaniu proponowanych rozwiązań
  • Ciekawą pracę i przyjazną atmosferę umożliwiającą swobodną wymianę doświadczeń oraz doskonałą współpracę w młodym zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.