LG Innotek Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. BHP

Od: LG Innotek Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Jesteśmy firmą z ponad trzydziestoletnimi tradycjami. Mamy kilkanaście oddziałów na całym świecie, gdzie zatrudniamy ponad 19 tysięcy pracowników. Jesteśmy producentami podzespołów elektronicznych powstających przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Opis stanowiska pracy:

  • Koordynowanie i prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowychw zakresie BHP,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP, Ochrony Środowiska i p.poż,
  • Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych,
  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • Przygotowywanie oraz aktualizacja oceny ryzyka zawodowego,
  • Prowadzenie rejestrów czynników środowiska pracy,
  • Nadzór nad gospodarką odpadami ( KPO, KEO),
  • Zarządzanie odzieżą roboczą i środkami ochrony indywidualnej,
  • Przygotowywanie raportów: KOBiZE, OPAK2,OPAK3, zbiorcze zestawienie informacji o zakresie korzystania ze środowiska, zestawienie o ilościach i rodzajach wytworzonych odpadów,
  • Nadzór nad pracownikami ochrony firmy zewnętrznej,
  • Nadzór nad utrzymaniem czystości i porządku na terenie zewnętrznym firmy,

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia  na podobnym stanowisku,
  • Aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001, 14001, 18001/OHSAS,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach i akcjach ( CSR, akcje charytatywne, konkursy dla pracowników, Employer Branding),
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Możliwość uczestnictwa oraz prowadzenia innowacyjnych projektów,
  • Świadczenia pozapłacowe ( karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony na Święta),
  • Pracę zgodnie z metodologią Lean,
  • Program Adaptacji dzięki któremu wprowadzimy Cię do organizacji i wdrożymy do zadań,