IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. BHP

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • nadzór nad obszarem BHP we wszystkich oddziałach firmy
  • organizacja i przeprowadzanie szkoleń BHP, współpraca z firmami zewnętrznymi
  • organizacja corocznego szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz ppoż.
  • przygotowywanie i kontrola nad skierowaniami na badania
  • nadzór nad procesem refundacji okularów
  • wsparcie przy uruchamianiu nowych oddziałów firmy
  • opracowywanie ogólnych instrukcji, zarządzeń, itp.
  • udział w komisji powypadkowej oraz prowadzenie rejestru wypadków
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie rejestru czynników szkodliwych
  • nadzór nad aspektami dotyczącymi ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej
  • nadzór nad budżetem

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i realnego wpływu na funkcjonowaniee firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system bonusów pozafinansowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski (wg. zapotrzebowania)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.