Specjalista ds. BHP

Seka S.A

30-011 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładach pracy
• sporządzanie dokumentacji powypadkowej
• sporządzanie analiz i raportów związanych z zagadnieniami BHP
• ocena ryzyka zawodowego
• opracowywanie instrukcji stanowiskowych
• koordynowanie przeprowadzania pomiarów środowiska pracy
• prowadzenie szkoleń BHP

Poszukujemy osób
• mających ukończone studia kierunkowe w zakresie BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP
• posiadających doświadczenie zawodowe w służbie BHP
• wykazujących się znajomością aktualnych przepisów i zasad dotyczących BHP
• posługujących się językiem angielskim /min.poziom C/
• posiadających prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
• posiadanie uprawnień specjalisty ppoż. (mile widziane)
• posiadanie doświadczenia w prowadzeniu szkoleń okresowych bhp

Wymagania

• umowę o pracę lub umowa współpracy
• stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy
• możliwość awansu i rozwoju zawodowego
• pracę w jednej z największych firm zajmujących się szkoleniami i nadzorem BHP,
o uznanej marce w Polsce
• ambitne i odpowiedzialne zadania
• bogaty pakiet socjalny i opiekę zdrowotną.

Prezentacja firmy

Nadzór, Ochrona Środowiska, Szkolenia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska