Specjalista ds BHP - Warszawa

UNIBEP S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • Wykonywanie czynności z zakresu działań służby BHP w rozumieniu Rozporządzenia z dnia 02.09.1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Wykonywanie czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej w rozumieniu Ustawy z dnia 24.08.1991 roku o ochronie przeciwpożarowej;
  • Doradztwo, opiniowanie i wspieranie merytoryczne w zakresie BHP i ppoż. nadzorowanych obszarów w Grupie Unibep
  • Uczestnictwo w tworzeniu sprawnego funkcjonowania systemu zarządzania BHP
  • Budowanie świadomości, opracowywanie programów działań kształtujących właściwą postawę pracowników i propagujących kulturę bezpieczeństwa
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracją państwową w obszarze bezpieczeństwa pracy

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych z zakresie BHP – mile wiedziane wykształcenie techniczne – budownictwo, ochrona środowiska, systemy zarzadzania bezpieczeństwem pracy,
  • Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalisty ds. BHP – mile widziane minimum roczne doświadczenie w branży budowlanej lub produkcyjnej,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością BHP i OŚ.
  • Prawo jazdy kat B – warunek konieczny,
  • Ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy,
  • Język angielski – poziom B2,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy