Specjalista ds. BHP w zakładzie produkcyjnym

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Do zakładu produkcyjnego naszego Klienta, międzynarodowego producenta materiałów budowlanych poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP w zakładzie produkcyjnymMiejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Monitoring warunków i wykonania polityki BHP na terenie zakładu (zatrudnienie powyżej 600os.)
  • Prowadzenie oceny ryzyka zawodowego
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów inwestycyjnych
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów rozwijających kulturę BHP u pracowników zakładu
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie BHP,PPOŻ i OŚ
  • Audyty wewnętrzne z zakresu BHP
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (PIP,PIS,PSP,WIOŚ)
  • Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej
  • Realizacja korporacyjnej polityki BHP i OŚ

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku specjalisty BHP nabyte w firmie produkcyjnej
  • Praktyczną znajomość przepisów BHP
  • Uprawnienia PPOŻ będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania szkoleń;
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowania powypadkowego
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem kandydata

Firma oferuje:

  • Praca w organizacji kładącej duży nacisk na wysokie standardy BHP i PPOŻ
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Otwartość i elastyczność ze strony firmy na wdrażanie nowych rozwiązań i inwestycji w obszarze BHP, PPOŻ i ochronie środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego w globalnym, nowoczesnym i rozpoznawalnym środowisku
  • Pakiet Benefitów; karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne, częste szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.