Specjalista ds. BHP - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy będącej liderem w projektach systemów kolejowych, projektach infrastrukturalnych oraz przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHPMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie procesu zarządzania według normy ISO 45001.
  • Kontrolowanie i raportowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP w pracy, wdrażanie zmian w zakresie bezpiecznych praktyk i procedur pracy.
  • Ocena ryzyk związanych z kwestiami BHP w miejscu pracy oraz zaznajamianie z nimi (szkolenie) pracowników.
  • Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej z zakresu BHP, przygotowywanie i aktualizowanie programów szkoleniowych.
  • Opracowywanie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych.
  • Uczestnictwo w opracowywaniu, dostosowywaniu i wdrażaniu wewnętrznych procedur, instrukcji i wymogów w zakresie BHP.
  • Analiza stanowisk pracy pod względem wymogów ergonomii.
  • Opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy.
  • Prowadzenie, uzupełnianie i przechowywanie dokumentacji dotyczącej wypadków przy pracy, zidentyfikowanych chorób zawodowych i podejrzeń takich chorób, wyników badań i pomiarów występujących w środowisku pracy czynników szkodliwych dla zdrowia, jak również innego rodzaju dokumentacji i rejestrów w miarę potrzeb.
  • Uczestnictwo w postępowaniach powypadkowych zgodnie z wymogami zawartymi w przepisach prawa oraz wewnętrznych normach i procedurach.
  • Wsparcie przy przygotowywaniu analiz i raportów BHP.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy.
  • Znajomość polityk, procedur i dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Praktyczna znajomość normy ISO 45001.
  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego komunikowania się w języku angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie.
  • Biegłość zawodowa w posługiwaniu się programami Excel, PowerPoint i Word; preferowana znajomość narzędzi MS Office 365 (SharePoint, Teams itp.).

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Prywatna opieka medyczna – w pełni finansowana po roku współpracy.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Możliwość nauki języków obcych.
  • Dodatkowe szkolenia.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.