Specjalista ds. BHP (m/k)

Trenkwalder

Sochaczew, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sochaczew
Obowiązki:
  • utrzymanie i doskonalenie systemu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż.,
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń i regulaminów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także opracowywanie związanych z tym wniosków,
  • przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego oraz nadzór nad obiegiem informacji w tym zakresie,
  • konsultacje i doradztwo w zakresie realizacji ustawowych zadań ochrony przeciwpożarowej na terenie zakładu,
  • identyfikacja obszarów do poprawy, analiza oraz optymalizacja procesów zgodnie z metodyką Lean Manufacturing,
  • analizowanie procesów produkcyjnych pod kątem wyeliminowania strat, usprawnień pracy poszczególnych działów, zredukowania kosztów i zwiększenia wydajności procesów,
  • wspieranie budowania świadomości Lean wśród pracowników, propagowanie kultury i filozofii Lean Manufacturing.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (wskazane kierunkowe w zakresie BHP lub inne - spełniające aktualne kryteria prawne dla pracowników służby bhp oraz osób pełniących nadzór p.poż),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów ppoż.,
  • posiadanie uprawnień do przeprowadzania szkoleń wstępnych/okresowych z zakresu bhp/ppoż.,
  • znajomość narzędzi Lean Management oraz doświadczenie w koordynacji projektów z tego obszaru,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym efektywną komunikację,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji z ludźmi.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w godzinach 8:00-16:00,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • wszelkie niezbędne nowoczesne narzędzia pracy,
  • dodatkowe świadczenia, w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków i pakietu sportowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.