Specjalista ds. BHP i Ppoż.

HRK S.A.

Ostróda, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta firmy z branży produkcji taboru kolejowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP i Ppoż.Miejsce pracy: Ostróda

Zadania:

  • Realizowanie zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i korporacyjnymi;
  • Współtowrzenie i wdrożenie polityki standardów BHP inicjowanych i wymaganych w grupie kapitałowej;
  • Wdrażanie najlepszych praktyk z obszaru BHP;
  • Budowanie kultury zorientowanej na bezpieczeństwo, poprzed opracowywanie i wprowadzanie programów podnoszących świadomość pracowników;
  • Przeprowadzanie procesu analizy ryzyka na poszczególne stanowiska;
  • Tworzenie wewnętrzych procedur i instrukcji;
  • Optymalizowanie istniejących procesów a także inicjowanie nowyh rozwiązań;
  • Reprezentowanie firmy przezd instytuacjami zewnętrznymi;
  • Wspieranie kadry kierowniczej w zakresie zarządzania bezpiecześtwem, przygotowywanie okresowch raportów w zakresie BHP i Ppoż.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne i dodatkowa uprawnienia BHP;
  • Min. 6 letnie doświadczenie w międzynarodwej firmie prodycjynej z wysokimi standardami w zakresie kultury BHP;
  • Ukończony kurs inspektora Ppoż.;
  • Minimum bardzo dobra znajomośc języka angielskiego, wymagany poziom swobodnej komunikacji (warunek konieczny);
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i wdrażaniu standardów polityki BHP;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy pracę w stabilnej, renomowanej organizacji, pakiet szkoleń i benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.