SPECJALISTA DS. BHP I PPOŻ.

C+N Polska Spółka z o.o.

Mielec, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1189

Obowiązki:

Zatrudnienie na 1/2 etatu
Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- sporządzanie okresowych analiz stanu BHP oraz propozycji przedsięwzięć organizacyjnych i technicznych mających na celu poprawę warunków pracy,
- współpracę z organami Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej oraz specjalistycznymi laboratoriami w zakresie organizowania systematycznych badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia,
- bieżące informowanie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usunięcia tych zagrożeń,
- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników przepisów BHP i ppoż.,
- opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy,
- udział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
- udział w audytach,
- współpraca przy opracowywaniu instrukcji stanowiskowych, regulaminów, procedur BHP i ppoż.,
- zapewnienie zgodności funkcjonowania firmy z bieżącymi wymaganiami prawnymi w zakresie BHP oraz wewnętrznymi standardami w tym zakresie

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • -wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP, -minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku w firmie produkcyjnej (warunek konieczny), -uprawnienia inspektora ds. ppoż., -praktycznej znajomości przepisów BHP i ppoż. oraz innych regulacji prawnych, -umiejętność prowadzenia szkoleń w zakresie BHP, -wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie prowadzenia dokumentacji BHP, -mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, -umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows, -umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie, -umiejętność planowania i organizacji pracy, -skuteczność i systematyczność w działaniu

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 6, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres askrabucha@texen.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 8-16

Osoba do kontaktu: Anna Lomper-Skrabucha

Telefon: 177738005

Email: askrabucha@texen.com

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy