Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Numer ref. SOŚ/048/ICI

Zadania:

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych oraz szkoleń z zakresu BHP, ochrony środowiska, p. poż.
  • Ustalanie przyczyn oraz okoliczności wypadków i zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • Sporządzanie i nadzorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych
  • Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących pracowników do bezpiecznych zachowań
  • Prowadzenie analizy ryzyka zawodowego
  • Zarządzanie gospodarką i ewidencją odpadów, pomiarów środowiskowych
  • Identyfikacja i ocena aspektów środowiskowych
  • Udział w przekazywaniu do użytku nowych stanowisk pracy/maszyn/budynków
  • Udział w aktualizacji i doskonaleniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy wg wymagań OHSAS 18001 oraz Systemu Zarządzania Środowiskowego wg wymagań ISO 14001
  • Raportowanie i współpraca z organami administracji państwowej w zakresie BHP, p. poż. i ochrony środowiska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o prace
  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem i kontakt z nowoczesną technologią
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Szeroki program szkoleniowy, w tym możliwość nauki języków obcych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość regulacji prawnych w zakresie BHP, ochrony środowiska, p. poż.
  • Certyfikat audytora wewnętrznego z zakresu systemu wg IS014001 oraz OHSAS 18001
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials