ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Miejsce pracy: Niepołomice, Kraków, Wieliczka, Bochnia, Nowe Brzesko

Miejsce pracy: Niepołomice

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy
  • Pakiet ManpowerGroup Premium (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia dalszego doświadczenia

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie w służbach BHP i ochrony środowiska w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Nadzór nad procedurami BHP i ochrony środowiska
  • Opracowywanie analiz ryzyka z zakresu BHP oraz ochrony środowiska i koordynacja działań zmierzających do jego ograniczenia
  • Prowadzenie dokumentacji BHP i ochrony środowiska zgodnie z wewnętrznymi standardami i obowiązującymi wymaganiami prawnymi
  • Zarządzanie gospodarką odpadami
  • Cykliczne raportowanie stanu bezpieczeństwa (analiza ilości, rodzajów i przyczyn nieprawidłowości w zakresie BHP i ochrony środowiska)
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i ochrony środowiska
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie niezbędnego raportowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials