Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Lokalizacja: zachodnia część aglomeracji poznańskiej.

Obowiązki:
  • prowadzenie polityki firmy oraz dokumentacji z zakresu BHP, PPOŻ i OŚ,
  • kontrola oraz udoskonalanie systemu zarządzania BHP i PPOŻ,
  • ocena ryzyka zawodowego, badania warunków pracy, prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych na wszystkich stanowiskach pracy oraz kontrola ich ważności, monitorowanie zgodności z wymaganiami prawnymi, sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • przygotowywanie instrukcji oraz procedur, szacowanie ryzyka wdrażanych zmian, sporządzanie analiz okresowych,
  • pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska,
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi i urzędami oraz udział w kontrolach zewnętrznych, komisji BHP, reprezentowanie organizacji podczas kontroli w zakresie bezpieczeństwa pracy,
  • dobór odbiorców odpadów i usługodawców w zakresie ochrony środowiska, ewidencja odpadów,
  • rozliczanie opłat związanych z ochroną środowiska.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • wykształcenie wyższe o kierunku BHP, uprawnienia dla pracowników służby BHP przynajmniej w stopniu specjalisty,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość przepisów i norm związanych z BHP, PPOŻ i OŚ, zagadnień ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001,
  • uprawnienia specjalisty lub inspektora PPOŻ - mile widziane.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uznanej marce na rynku polskim i europejskim,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet Multisport, fundusz socjalny, finansowanie posiłków),
  • szkolenia pracownicze.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Paulina Lipińska, tel: +48 509 851 900.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy