Specjalista ds. BHP 1/2 etatu

Gi Group Sp. z o.o.

Koninko, wielkopolskie

Miejsce pracy: Koninko

Zadania na stanowisku:

  • ważne: raportowanie środowiskowe
  • szkolenia wstępne i okresowe pracowników oraz nadzór nad ich ważnością
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych BHP i środowiskowych
  • przygotowywanie raportów dot. BHP i środowiska
  • szkolenia z wewnętrznych wymagań korporacyjnych dla pracowników
  • egzekwowanie podstawowych wymagań prawnych i korporacyjnych (używanie środków ochrony indywidualnej, wypełnianie ewidencji ŚOI)
  • wypełnianie dokumentacji powypadkowej
  • zamawianie i dystrybuowanie środków ochrony indywidualnej wśród pracowników
  • propagowanie bezpieczeństwa wśród pracowników
  • doradztwo dla kierownictwa w zakresie BHP i środowiska
  • przewodniczenie wewnątrzzakładowej Komisji BHP
  • ewidencjonowanie oraz reagowanie na sytuacje potencjalnie niebezpieczne zgłaszane przez pracowników
  • prowadzenie ewidencji dot. uprawnień i ważności badań lekarskich dot. Pracy na wysokości, wózkach widłowych, suwnicy
  • tworzenie procedur bezpieczeństwa w zakładzie
  • nadzór nad wewnętrzną dokumentacją BHP (protokoły, ewidencje, formularze)

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia spraw BHP
  • doświadczenie w raportowaniu ws niewykorzystanych odpadów poprodukcyjnych
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • benefity
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę na 1/2 etatu lub 2/5
  • ważne: dla osób, które posiadają doświadczenie w obszarze naliczania wynagrodzeń możliwość pracy na pełen etat: 1/2 BHP + 1/2 Payroll

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.