Specjalista ds Bezpieczeństwa

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - prestiżowej instytucji finansowej poszukujemy samodzielnej, komunikatywnej oraz gotowej do nauki osoby na stanowisko:

Specjalista ds BezpieczeństwaMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Monitoring stanu bezpieczeństwa wszystkich elementów systemów teleinformatycznych;

  • Obsługiwanie i analizowanie incydentów;

  • Utrzymanie i rozwijanie systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego;

  • Tworzenie polityk, standardów i procedur bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie (preferowane kierunki: Informatyka, Bezpieczeństwo teleinformatyczne itp);

  • Znajomość protokołów TCP/IP,  systemów operacyjnych (Windows, Unix), pakietu MS Office, narzędzi klasy DLP, IPS/IDS;

  • Umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL;

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość standardów i wymagań: ISO/IEC 27001/27002, Ustawy o ochronie danych osobowych, RODO/GDPR;

  • Gotowość do nauki oraz do dokładnego i rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe (Multisport, prywatna opieka medyczna);

  • Miłą atmosferę pracy;

  • Możliwość realizacji różnorodnych projektów oraz rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.