Specjalista ds. Bezpieczeństwa Publicznego

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1132321

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Projektowanie, planowanie, rozbudowa i zapewnienie gotowości operacyjnej sieci oraz serwisów realizujących usługi z zakresu Lawful Interception
  • Zarządzanie systemami Lawful Interception w obszarze usług głosowych i pakietowych
  • Projektowanie rozwiązań z zakresu Lawful Intercpetion dla nowo wdrażanych usług w sieci operatorskiej (np. 5G, IoT, VoLTE/VoWiFi, etc)
  • Tworzenie dokumentacji, opracowywanie zaleceń i instrukcji konfiguracyjnych i procesowych
  • Analiza wymagań biznesowych i proponowanie adekwatnych rozwiązań technicznych
  • Testowanie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i rozwiązań z obszaru voice core i packet core

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: telekomunikacja)
  • Min 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku u operatora telekomunikacyjnego lub dostawcy sprzętu/oprogramowania
  • Bardzo dobrą znajomość standardów 3GPP i protokołów telekomunikacyjnych, środowiska sieciowego operatora mobilnego ze szczególnych uwzględnieniem domen voice core i packet core
  • Bardzo dobrą znajomość architektury, protokołów i sygnalizacji w obszarach R4, IMS, EPC, LI
  • Wiedzę z zakresu funkcjonowania i monitorowania interfejsów X1/X2/X3 oraz HI1/HI2/HI3

  • Umiejętności analityczne, zdolność podejmowania decyzji i stosowania rozwiązań adekwatnych do potrzeb
  • Umiejętności negocjacyjne, koordynacyjne, umiejętność budowania i zarządzania harmonogramem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland