Specjalista ds. Bezpieczeństwa Pożarowego

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Pożarowego będzie odpowiedzialny za kompleksową koordynację projektów dot. bezpieczeństwa pożarowego dla zakładów produkcyjnych i instalacji przemysłowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma o ustabilizowanej pozycji rynkowej, od 25 lat działająca w branży rafineryjnej, energetycznej i chemicznej; ekspert w przemysłowych systemach bezpieczeństwa. W związku z rozwojem struktur firmy i planowanymi inwestycjami poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Bezpieczeństwa Pożarowego.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa koordynacja projektów dot. bezpieczeństwa pożarowego dla zakładów i instalacji przemysłowych
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie prowadzonych działań
  • Analiza bezpieczeństwa pożarowego
  • Opracowywanie scenariuszy pożarowych i instrukcji bezpieczeństwa
  • Określenie warunków ochrony PPOŻ
  • Dokonywanie wizji lokalnych na obiektach przemysłowych
  • Analiza niezbędnej dokumentacji
  • Przygotowywanie kompleksowych raportów końcowych i rekomendacji

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość oraz umiejętność stosowania: przepisów techniczno-budowlanych oraz norm i standardów z zakresu ochrony przeciwpożarowej, przeciwwybuchowej oraz prawa budowlanego
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony przeciwpożarowej
    Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynier bezpieczeństwa pożarowego, inżynier pożarnictwa, technologii chemicznej)
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa procesowego ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa przeciwwybuchowego
  • Znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem, raport o bezpieczeństwie
  • Znajomość języka angielskiego
  • Systematyczność, umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Interesującą pracę oraz niezbędne narzędzia do jej wykonania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole
  • Odpowiednie wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefisów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page