ELTRON Sp. z o.o. Sp. k.
ELTRON Sp. z o.o. Sp. k. ELTRON Sp. z o.o. Sp. k.
Zajmujemy się dystrybucją komponentów i podzespołów w trzech branżach: automatyka, elektronika i elektrotechnika.

Świadczymy usługi związane z naszymi produktami, takie jak szkolenia, audyty, testy wykonalności. Mamy ponad 1 200 dostawców. Część z nich reprezentujemy na rynku polskim, z innymi wiążą nas umowy dystrybucyjne, u pozostałych jesteśmy stałym klientem, korzystającym z wysokich upustów handlowych.

Specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn

Miejsce pracy: dolnośląskie, opolskie, śląskie

Zakres obowiązków:

  • powiększenie sprzedaży komponentów i rozwiązań techniki bezpieczeństwa
  • rozpoznanie rynku, znalezienie kontrahentów z dużym zapotrzebowaniem w zakresie produktów techniki bezpieczeństwa
  • wyjazdy do kontrahentów (samemu lub z handlowcami) w celu doprowadzenie do zakupów w zakresie techniki bezpieczeństwa
  • praca koncepcyjna
  • prowadzenie projektów
  • nadzorowanie modernizacji
  • zaaranżowanie współpracy z system integratorami
  • prowadzenie szkoleń dla handlowców, kontrahentów, partnerów (system integratorów)
  • tworzenie i ciągła rozbudowa biblioteki rozwiązań, przekazywanie wiedzy o rozwiązaniach do handlowców
  • koordynacja pracy handlowców w zakresie produktów techniki bezpieczeństwa, motywowanie ich do aktywnego działania
  • kreowanie polityki marketingowej w zakresie produktów techniki bezpieczeństwa
  • odpowiedzialność za treści na stronie www, w sklepie, na portalach internetowych
  • aktywny udział w tworzeniu publikacji , reklam w czasopismach fachowych.
  • utrzymywanie kontaktu z Dostawcami
  • współpraca z Inżynierami sprzedaży i pracownikami biur

PROFIL KANDYDATA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (techniczne)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość produktów z zakresu safety
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość programów MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • uprawnienia zgodne z wykształceniem
  • chęć zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Przynależne do stanowiska

  • komputer; telefon komórkowy; samochód służbowy , pakiet medyczny
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna)
  • bezpłatny parking rowerowy bądź samochodowy pod firmą
  • dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji
  • wyjazdy integracyjne
  • praca z klientami zagranicznymi
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • chillout roomy
  • rabaty na produkty firmy (pracodawcy)
  • możliwość pracy zdalnej
  • kultura niekorporacyjna
  • dopłaty do wypoczynku wakacyjnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia lub wysłanie aplikacji bezpośrednio na poniższy adres.

Oferty z dopiskiem „Specjalista ds. bezpieczeństwa maszyn” można także kierować na adres:

Eltron 50-071 Wrocław Plac Wolności 7B

telefon +48 71 343 97 55

www.eltron.pl