Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Na rzecz wiodącejgo na rynku finansowym domu inwestycyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Bezpieczeństwa ITMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja strategii bezpieczeństwa informacji.
  • Opracowywanie rozwiązań oraz przeprowadzanie projektów w obszarze bezpieczeństwa.
  • Bieżący monitoring i nadzór nad używaniem systemów bezpieczeństwa.
  • Gromadzenie i analizowanie informacji dotyczących bezpieczeństwa systemów informatycznych.
  • Identyfikowanie ryzyk związanych z bezpieczeństwem informacji i opracowywanie propozycji ich usunięcia.
  • Zapewnienie merytorycznego wsparcia użytkownikom w tym szkoleń z obszaru bezpieczeństwa.
  • Przeprowadzanie inspekcji bezpieczeństwa w jednostkach organizacyjnych Spółki.
  • Współpraca z Departamentem IT, Administratorem Bezpieczeństwa Informacji oraz jednostką Compliance w zakresie tworzenia i utrzymania rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, a także w bieżącej pracy analizy i procesowania incydentów bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa informacji.
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego, ale także mile widziane w zakresie obszarów bezpieczeństwa fizycznego i ciągłości działania.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT.
  • Certyfikat CISM będzie dużym atutem, mile widziana gotowość do ukończenia certyfikacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet medyczny Medicover.
  •  Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, w jednej z największych grup finansowych w Polsce.
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Współpracę w młodym i dynamicznym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.